OFERTA

FOTOBUDKI

Fotobudka P&M Partyservice

Fotobudka to absolutny numer jeden wśród atrakcji wynajmowanych na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Wyjątkowa sesja zdjęciowa sprawi, że zatrzymasz wspomnienia na zawsze. Będzie to nie tylko tylko świetna zabawa dla Ciebie, ale i dla twoich gości. Jest to wspaniała niespodzianka na każdej imprezie. Każdy z Was może ten wyjątkowy moment zabrać ze sobą jako pamiątkę w postaci super zdjęcia. Po ustaleniu terminu urządzenie będzie dostarczone pod wskazany adres, a nasz animator zapozna Was z jego obsługą i będzie służył pomocą w trakcie trwania całej usługi. Do budki dołączone są różne śmieszne akcesoria. Obsługa naszego urządzenia jest bardzo prosta, a zdjęcia drukowane są od razu.  

Nasze fotobudki umożliwiają wydruk zdjęć w kilku formatach:
• stripes - czyli dwa paski z trzema lub czterema zdjęciami,
• pocztówka 10x15 cm z jednym ujęciem w dowolnym miejscu,
• ramka 10×15cm z czterema ujęciami,
• zdjęcie 10×15cm.

Ponadto istnieje możliwość wyboru kolorystyki drukowanych zdjęć, a mogą one być:
• czarno-białe,
• kolorowe,
• w odcieniu sepii.

Wygląd każdej ramki jest indywidualnie personalizowany według wymagań i preferencji klienta. Nie mamy gotowych ramek, a to znaczy, że każda jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju.

Dodatkowo w zależności od zamówienia umożliwiamy nagrywanie GIFów, które wraz ze zdjęciami można udostępniać bezpośrednio na maila lub Facebook'a !!!

Zdjęcia robione są na profesjonalnym tle fotograficznym, które wcześniej wybierają sobie Państwo z naszych zasobów. Istnieje możliwość użycia „green screen’u”. To nic innego jak zielone tło, które umożliwia umieszczenie na drugim planie za fotografowanymi osobami obrazu z najśmielszych marzeń – nie ma żadnych ograniczeń.

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

FOTOLUSTRA

Fotolustro P&M Partyservice

Fotolustro to nic innego jak fotobudka obrana w bardziej ekskluzywną formę. Do Państwa dyspozycji zamiast ekranu pozostaje dotykowe lustro o dużym formacie, które otacza interaktywna ramka LED. Oprogramowanie umożliwia dokładnie te same funkcje co fotobudka, ale rozszerzone jest o dodatkowe animacje video.

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

PODŚWIETLANE NAPISY

P&M Partyservice LOVE

Wiemy, że wyjątkowe uroczystości wymagają specjalnej oprawy, a nasze świecące dekoracje zachwycą wszystkich wkomponowując się idealnie w każde wnętrze. Wszystkie napisy mają 120 cm wysokości.  Napisy zawsze dostarczamy własnym transportem ze względu odpowiedniego zabezpieczenia ich podczas przewozu. Nie ma możliwości odbioru osobistego z naszego magazynu. Poniższa tabela przedstawia dostępne konfiguracje.

Mobirise

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

CIĘŻKI DYM (TANIEC W CHMURACH)

P&M Partyservice taniec w chmurach

Na weselach co raz większą sławą cieszy się „taniec w chmurach”. Pierwszy taniec obrany w odpowiednio przygotowany ciężki dym wywiera ogromne wrażenie na wszystkich obecnych na sali. Jest to wspaniałe przedstawienie, które dzięki swojej magii wyglądu na długo pozostaje w pamięci, a Para Młoda może poczuć się przez chwilę jak w bajce. Jeżeli marzy się Wam ekscytujący „taniec w chmurach” w rozsądnej i przystępnej cenie bardzo dobrze trafiliście. Oferowane przez nas urządzenie wytwarzające ciężki dym nie potrzebuje do pracy suchego lodu, a zatem nie jest wymagana wykwalifikowana obsługa – wypożyczacie samo urządzenie, które możecie używać przez całą noc (np. również do wjazdu tortu na salę czy podczas oczepin do zabaw). Wytwornicę można zarówno odebrać osobiście jak i zamówić jej transport. 

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

WYTWORNICE BANIEK

P&M Partyservice wytwornica baniek

Bańki to bajkowy dodatek do każdej imprezy! Ślub, komunia, chrzciny ,urodziny... - każdej uroczystości dodadzą uroku. Wasze pociechy mogą się cieszyć magiczną podróżą do krainy baśni. Nasza wytwornica to profesjonalne urządzenie, które w krótkim czasie produkuje bardzo dużą ilość baniek. Przy każdym zamówieniu pierwszy litr specjalnego płynu do baniek gratis. Wytwornicę można zarówno odebrać osobiście jak i zamówić jej transport.

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

DMUCHANE ZAMKI

P&M Partyservice

Niewątpliwie jedną z najwspanialszych atrakcji dedykowanych dla naszych pociech są dmuchańce. Dobrze wiemy ile energii mają maluchy, a taka forma aktywnej zabawy pozwoli im się w pełni wyszaleć. Proponujemy średniej wielkości zamki dmuchane, które można ustawić na każdym festynie, pikniku czy weselu. Jedna atrakcja pozwali zastąpić animatora z wieloma grami plenerowymi, a dzieci mają murowaną zabawę na wiele godzin. Nasze urządzenia posiadają atesty umożliwiające wykorzystanie ich w imprezach masowych co świadczy o ich solidności i jakości wykonania. Dostarczane i nadzorowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną obsługę, co sprawia, ze zabawa staje się beztroska i bezpieczna.

Mobirise

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

BALONY Z HELEM

P&M Partyservice

Balony z helem to zarówno świetna atrakcja jak i forma dekoracji eventów organizowanych z różnych okazji. Oferujemy balony z helem na każde wydarzenie! Urodziny od najmłodszych do najstarszych, zaręczyny, motywy ślubne, serduszka, balony na studniówkę, nowy rok i wiele innych.…

Jakie balony wypełnione helem możemy Ci zaproponować ? Masz ogromny wybór kształtów, kolorów, rozmiarów. W swoim magazynie posiadamy balony lateksowe oraz foliowe.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną pojedynczych balonów jak również pełnych dekoracji wraz z ich dostarczeniem na miejsce docelowe. Cena pozostaje do indywidualnego uzgodnienia w zależności od ilości balonów, ich rodzaju ( lateksowe, foliowe), motywu, wielkości. Możliwość odbioru osobistego jak również odpłatnego dowozu.

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

BUTLE Z HELEM

P&M Partyservice

Mało kto wyobraża sobie dekorowanie eventów bez balonów. Nowoczesna i lekka butla z helem, to wspaniałe narzędzie, które sprawi, że Twoje przyjęcie stanie się przepiękną zabawą. Kolorowe balony unoszące się w powietrzu udekorują każdą okazję i staną się znakomitą atrakcją nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Na pewno wszystkim sprawią wiele radości. Wesela, imieniny, urodziny, kinderbale a także wszelkie inne okoliczności – spraw, aby każda impreza była kolorowa! Z wypożyczonymi od nas butlami łatwo napełnicie balony, które beztrosko uniosą się w powietrze. Każdy zestaw pozwala na napompowanie aż 150 balonów. Butle można zarówno odebrać osobiście jak i zamówić ich transport. 

Skontaktuj się z nami w celu zamówienia 

FAQ

Poniżej zostały zamieszczone odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W przypadku wszelkich innych wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.

Na nasze urządzenia należy zarezerwować sobie miejsce o wymiarach 3 x 4 metry. Umożliwi to swobodne rozstawienie tła oraz gadżetów urozmaicających zdjęcia. Fotobudki do pracy potrzebują zwykłe podpięcie sieciowe 230V. W przypadku imprezy plenerowej wymagane jest zadaszenie.

Nie. Fotobudki wynajmowane są na godziny, a w ramach tego czasu zdjęcia są nielimitowane. Podczas zabawy zdjęcia są drukowane, a ich forma elektroniczna wysyłana transferem w przeciągu tygodnia od zakończonej usługi.

Zawsze nasz animator nadzoruje pracę urządzenia i dba o komfort jego użytkowania tak ,aby nic nie mogło popsuć wspaniałej zabawy.

Na nasze urządzenia należy zarezerwować sobie miejsce o wymiarach 3 x 4 metry. Umożliwi to swobodne rozstawienie tła oraz gadżetów urozmaicających zdjęcia. Fotolustra do pracy potrzebują zwykłe podpięcie sieciowe 230V. W przypadku imprezy plenerowej wymagane jest zadaszenie.

Nie. Fotolustra wynajmowane są na godziny, a w ramach tego czasu zdjęcia są nielimitowane. Podczas zabawy zdjęcia są drukowane, a ich forma elektroniczna wysyłana transferem w przeciągu tygodnia od zakończonej usługi.

Zawsze nasz animator nadzoruje pracę urządzenia i dba o komfort jego użytkowania tak, aby nic nie mogło popsuć wspaniałej zabawy.

Napisy wyposażone są w oświetlenie typu LED przez co nie pobierają dużo prądu i nie obciążą w żaden sposób żadnej instalacji elektrycznej. Oświetlenie do pracy potrzebuje zwykłe podpięcie sieciowe 230V.  

Wyłącznie na odpowiedzialność klienta. Napisy przeznaczone są du użytku wewnętrznego w związku z czym niekorzystne warunki atmosferyczne typu deszcz, duży wiatr czy wilgoć w postaci rosy działają na nie destrukcyjnie.

Wymiary naszych wytwornic to 608 x 392 x 455. Są kompaktowe przez co nie potrzebują w zasadzie wiele miejsca do rozstawienia. Urządzenia do pracy potrzebują zwykłe podpięcie sieciowe 230V.

Nasze urządzenia na rynku wyróżniają się tym, że są niezwykle proste w obsłudze. Włączenie urządzenia polega na wciśnięciu przycisku „ON” na pilocie. Wytwornice są wypożyczane zatem bez obsługi asystenta. Nasz technik przywozi urządzenie wcześniej przygotowane już do użytku oraz udziela niezbędnej instrukcji.

Nie. To jest główna przewaga dymu powstałego z mieszanki specjalnych płynów nad dymem powstałym z suchego lodu.

Jednorazowo w cyklu ciągłym wytwornica nie powinna dłużej pracować niż 20 minut.

Do swobodnego rozstawienia naszych zamków należy zapewnić obszar 9m x 9m. Podłoże powinno być oczyszczone z ostrych i większych kamieni. Skakańce wyposażone są w pojedyncze dmuchawy o mocy 1.1KW, które potrzebują do pracy zwykłe podpięcie sieciowe 230V. W przypadku braku możliwości dostarczenia prądu ze strony klienta możemy udostępnić agregat prądotwórczy.

Możliwe są dwa warianty do wyboru według których naliczane są taryfy:
- 4 godziny,
- 8 godzin.
To oznacza, że klient może zażyczyć sobie usługę na przykład na 3 godziny, ale taryfa będzie naliczona jak za 4. W przypadku 6 czy 7 godzin taryfa będzie naliczona jak za 8 godzin.

Tak. Zawsze nad rozstawionym zamkiem sprawuje piecze nasz pracownik z obsługi technicznej. Nadzoruje on ilość dzieci bawiących się jednocześnie na dmuchańcu i nie dopuszcza osób trzecich do kontaktu z dmuchawą. Pilnuje również przestrzegania regulaminu korzystania z urządzenia, tj. ściągania obuwia, biżuterii, okularów, wszelkiego rodzaju ostrych wystających przedmiotów z ubrania.

Tak, aczkolwiek mimo, że hel nie jest gazem trującym, czy toksycznym może być niebezpieczny.  Dłuższe inhalowanie gazu może doprowadzić do niedotlenienia organizmu. Wypożyczamy gaz techniczny przeznaczony wyłącznie do napełniania balonów. Taka też informacja jest zawarta na umowie wypożyczenia sprzętu.

Nasze butle wypełnione helem wraz z reduktorami ważą około 8 kilogramów. Hel nie jest gazem łatwopalnym. Butle mają atesty i są bezpieczne – nie mają prawa wybuchnąć.

Wymiary naszych wytwornic to 500 x 400 x 470mm. Są kompaktowe przez co nie potrzebują w zasadzie wiele miejsca do rozstawienia. Urządzenia do pracy potrzebują zwykłe podpięcie sieciowe 230V.

Producent nie podaje maksymalnego czasu pracy urządzenia. Z doświadczenia radzimy jednorazowo nie przekraczać 1 godziny ciągłej pracy wytwornicy.

Wytwornica zużywa około 3 litrów płynu na godzinę.

Adres

Hynka 73E    
80-465 Gdańsk                     
Dane kontaktowe

Email:
biuro@pmpartyservice.pl                     
Telefon I:
0048 508 301 956
                    
Telefon II:
0048 664 426 622

Łącza

Regulamin
Polityka Prywatności
FACEBOOK
INSTAGRAM


Opinie

Prześlij nam Twoje pomysły, informację o błędach i sugestie. Każda opinia jest dla nas cenna.

This web page was made with Mobirise website template