PARTNERZY 

Marta Gajewska
Marta Gajewska

Pani Fotograf, która kocha to co robi. Wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe w swoim studio fotograficznym. Ponadto zajmuje się reportażami weselnymi, urodzinowymi, komunijnymi , z chrzcin.

Kriss van Klocek
DJ Kriss Van Klocek

Agencja prowadzi: wesela, poprawiny, studniówki, bale, imprezy firmowe, festyny, dyskoteki. Firma posiada zaufaną kadrę Dj-i, którzy są w stanie poprowadzić każdą z wymienionych wyżej imprez.

Dj crazy
DJ Crazy

Prezenter muzyczny z doświadczeniem w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych Jego klubowe zacięcie sprawia że Wasza impreza jest prowadzona bardzo dynamicznie i wesoło.

Dj bombel
DJ Bombel

Niezależny Dj, który poprowadzi każdą imprezę.
Stały Rezydent klubów Gorzko Gorzko. Człowiek z znajomością wielu klimatów muzycznych pozwalającą na rozkręcenie najnudniejszej imprezy na świecie!

Jubiler Czarkowski
Jublier Czarkowski

Poszukujesz wyjątkowej biżuterii dla siebie lub bliskiej osoby? Jubiler Czarkowski w Gdańsku to dystrybutor wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota i srebra, a także stylowych akcesoriów damskich i męskich. 

wesele z klasa
Wesele z klasą

Największy ogólnopolski portal ślubny zaprojektowany, aby ułatwić planowanie ślubu przyszłym nowożeńcom.


P&M Partyservice

Korzystając z okazji

przedstawiania Wam wspaniałych ludzi, z jakimi mamy okazję ściśle współpracować chcielibyśmy napisać kilka słów o naszym zespole.  P&M Partyservice tworzą młodzi ludzie pełni pozytywnej energii, którą chcą zarażać innych. Przez wiele lat uczestniczyliśmy w organizacji eventów i wiemy ile trudności sprawia skompletowanie wszystkich usług i dekoracji w jedną spójną całość tak, aby niczego nie zabrakło na ''ostatnią chwilę''. Zainspirowało to nas do stworzenia własnej marki, dzięki której macie możliwość zamówienia wielu produktów w jednym miejscu. Zajmujemy się dostarczaniem atrakcji, urządzeń i przedmiotów dekoracyjnych wraz z ich obsługą w trakcie okresu wypożyczenia. Na podstawie znajomości branży możemy również pomóc w doborze idealnego Dj-a / wodzireja w zależności od waszych potrzeb i wymagań.

Dane kontaktowe:

Email:
biuro@pmpartyservice.pl                     
Telefon I:
0048 508 301 956
                    
Telefon II:
0048 664 426 622

Adres:

Janusza Meissnera 19
80-462 Gdańsk

Łącza:

Regulamin
Polityka Prywatności
FACEBOOK
INSTAGRAM

Opinie:

Prześlij nam swoje pomysły, informacje  o błędach i sugestie. Każda opinia jest dla nas ważna.

  

Drag & Drop Website Builder